Zakład pogrzebowy Ząbki oferuje usługi pogrzebowe w szerokim zakresie działań

Usługi pogrzebowe Ząbki

Osoby dotknięte żałobą po stracie bliskich, w tym najtrudniejszym momencie, muszą zająć się formalnościami dotyczącymi pogrzebu. Potrzebują do tego firmy, która w sposób kompleksowy zajmuje się wszelkimi aspektami organizacji pogrzebu. Nekropolis to zakład pogrzebowy w Ząbkach, który ma wieloletnie doświadczenie w organizacji oraz przeprowadzeniu ceremonii pogrzebowych. Dysponuje odpowiednim zapleczem logistycznym i powierzchniowym, aby zapewnić klientom najwyższy standard usług.

Nekropolis Ząbki – oferta

Nekropolis to zakład pogrzebowy, który posiada kadrę wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Ludzie pracujący w zakładzie posiadają wysokie kompetencje oraz poczucie empatii w stosunku do klientów pogrążonych w żałobie. Firma oferuje pogotowie pogrzebowe, które działa przez cały tydzień 24 godziny na dobę. Zakład ma doświadczenie w organizacji pogrzebów świecki oraz wyznaniowych. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala na organizację pogrzebów z udziałem najwyższych władz państwowych, dotyczy to szczególnie pogrzebów wojskowych.
Klienci zakładu Nekropolis mogą także liczyć na wsparcie merytoryczne i prawne w formalnościach administracyjnych oraz biurokratycznych, które należy spełnić, aby móc pochować zmarłego.

Organizacja różnych rodzajów pogrzebów

Firma Nekropolis zajmuje się organizacją pogrzebów o charakterze świeckim. Pogrzeb jest pożegnaniem osoby zmarłej, nie musi on mieć charakteru wyłącznie religijnego, jeżeli zmarły za życia wyznawał inny pogląd. Jednak wyznanie żałoby jest również aktem o charakterze psychologicznym, który umożliwia przyjaciołom i bliskim na ostateczne pożegnanie zmarłego oraz pomoc w przeżywaniu smutku i tęsknoty. Pracownicy zakładu pogrzebowego doskonale rozumieją takie potrzeby i z największą starannością podejmują się działań w celu organizacji ostatniego pożegnania w sposób odpowiedni dla wymogów klientów.

Pogrzeb wyznaniowy


Firma ma również doświadczenie w organizacji pogrzebów wyznaniowych, w obrządku religijnym zgodnym z wyznaniem zmarłego. Obsługa zakładu pogrzebowego dba z należytym szacunkiem o otoczenie ceremonii oraz wystrój kaplicy zgodny z daną religią wiernych. Dzięki osobie duchownej pogrzeb zawsze jest zgodny z zasadami tradycji i wiary.


W ofercie zakładu pogrzebowego można także odnaleźć ofertę ceremonii pogrzebowych dzieci utraconych oraz ceremonii wojskowych. Są to specyficzne rodzaje pogrzebów, które odbywają się w trudnych, życiowych sytuacjach. W tego typu ceremoniach wymagane jest duże doświadczenie i wyczucie sytuacji. Firma Nekropolis Ząbki, poprzez długie istnienie na rynku usług pogrzebowych, posiada szereg umiejętności pozwalających jej na profesjonalne przygotowanie nietypowego pogrzebu. Jest to wielkim atutem zakładu.

Załatwianie formalności

Zakład pośredniczy we wszystkich formalnościach związanych z przygotowanie pogrzebu. Załatwia stosowne dokumenty w urzędach, parafiach oraz na cmentarzach. Pracownicy zakładu pomagają także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z takich instytucji jak ZUS, KRUS, MSWiA oraz innych instytucji rządowych. Zakład posiada odpowiedni transport samochodowy, gotowy do transportu zwłok na terenie kraju oraz poza granicami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *