Kamieniarstwo sztuką jest, czyli o pamięci w kamieniu zaklętej

kamieniarstwo jan ząbek

Oznakowanie miejsc pochówków zmarłych jest starsze niż cywilizacja. Już w czasach przedhistorycznych bliscy zmarłych znakowali i ozdabiali miejsca ich wiecznego spoczynku. Od czasów starożytnych w naszej europejskiej strefie kulturowej zmarłym wystawiamy kamienne nagrobki, które nazywamy pomnikami. Nazwa jak najbardziej słuszna, wszak te kamienne dzieła sztuki są symbolami i nośnikami pamięci, wdzięczności, szacunku.

Kamieniarstwo Sandomierz


Centrum Pogrzebowe „Jan Ząbek” to uznana firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe. Obok usług bezpośrednio związanych z organizacją pogrzebów przedsiębiorstwo oferuje współpracę w zakresie realizacji zamówień na pomniki nagrobne. Działając w Sandomierzu, Tarnobrzegu oraz innych miejscowościach regionu zatrudnieni w firmie profesjonaliści gwarantują terminową i solidną realizację zamówień oraz rzetelne rozliczenie przy bardzo elastycznych, korzystnych formach płatności.

Dlaczego warto skorzystać z usług kamieniarskich w firmie Jan Ząbek?


W zakładzie „Jan Ząbek” powstają niepowtarzalne i wyjątkowe formy małej architektury cmentarnej. To można zamówić pomnik z kamienia naturalnego lub z trwałych i pięknych kompozytów. To może być nagrobek pojedynczy, podwójny, rodzinny.


Klienci mogą liczyć na pomoc zarówno na etapie projektowania, jak i realizacji projektu. Zakład udziela także korzystnej rękojmi zobowiązując się do bezzwłocznego przeprowadzenia bezpłatnych napraw gwarancyjnych. Klienci mogą liczyć również na fachowe naprawy pogwarancyjne. Możliwe jest także zlecenie naprawy czy przebudowy pomnika wykonanego przez inny podmiot.
Oferta umieszczona w serwisie https://kamieniarstwo.centrumpogrzebowe24.pl/ pozwala na bardzo dokładne zapoznanie się z katalogiem wzorów. Możliwość przeglądania projektów w formule 3D to rewolucyjne podejście do kwestii przedstawiania oferty i wizualizacji projektów wykonywanych zgodnie z życzeniem, wymogami, potrzebami i oczekiwaniami klientów.

Kamieniarstwo Sandomierz – ile kosztuje postawienie pomnika nagrobnego?


Ceny pomników determinowane są przez kilka czynników. Są to przede wszystkim:
• Wielkość grobu,
• Rodzaj podłoża (konieczność zastosowania wzmocnień),
• Wybrany materiał kamieniarski,
• Dodatkowe elementy i akcesoria (zdjęcia, krawężniki, wazony, księgi kamienne, kwietniki, ławeczki, zagospodarowanie otoczenia grobu itp.).

O cenie usługi decyduje również rodzaj napisów na płycie nagrobnej. Kamieniarstwo Jan Ząbek zajmuje się liternictwem, nie ma więc potrzeby zatrudniania podwykonawców, dzięki czemu koszt usługi kalkulowany jest z korzyścią dla klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *