Wysoka Jakość Usług pogrzebowych i Kremacji w Białymstoku

Dom Pogrzebowy „Wojciech Raszczuk” to renomowana firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Białegostoku, województwa podlaskiego i okolic. Założony w 1991 roku, zakład ten zyskał uznanie klientów dzięki profesjonalnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu w branży. Jego biura znajdują się w strategicznych lokalizacjach, przy parafii pw. Św. Rocha ul. Księdza Adama Abramowicza 1 oraz przy parafii Świętego Maksymiliana Marii Kolbego.

Firma obsługuje ceremonie pogrzebowe różnego rodzaju, obejmując wszystkie cmentarze w miejscowościach takich jak Białystok, Wasilków, Supraśl, Karakule, Zabłudów, Choroszcz, Księżyno i ich najbliższych okolic. Domy pogrzebowe Białystok dysponują własną kaplicą pożegnalną, zapewniają również chłodnie do godnego przechowywania ciał oraz posiadają flotę karawanów, umożliwiającą dostosowanie transportu do indywidualnych potrzeb klienta.

Jednym z istotnych elementów oferty zakładu jest również usługa kremacji, która jest świadczona z pełnym poszanowaniem dla uczuć klientów. Kremacje oferowane przez Dom Pogrzebowy z Białegostoku odznaczają się wysokim standardem wykonania i przestrzeganiem wszelkich norm sanitarnych.

Zakład pogrzebowy Raszczuk Białystok to nie tylko miejsce świadczenia usług pogrzebowych, ale także producent trumien. Dzięki temu, że są własnym producentem, firma może zaoferować klientom korzystne ceny, eliminując marże handlowe. To dowód na to, że firma kieruje się nie tylko troską o dostarczenie godnego pochówku, lecz także o odpowiedzialność finansową wobec klientów.

Całodobowa dostępność Domów pogrzebowych w Białymstoku

Działalność Domów Pogrzebowych „Wojciech Raszczuk” opiera się na wartościach rodzinnych i szacunku do klienta. W trudnych chwilach, związanych z pożegnaniem bliskiej osoby, personel zakładu jest gotów służyć profesjonalną pomocą i wsparciem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kompleksowej ofercie usług, firma ta utrzymuje swoją pozycję jednego z wiodących zakładów pogrzebowych w Białymstoku i okolicach.

W Domu Pogrzebowym „Wojciech Raszczuk” priorytetem jest troska o finanse rodzin, dlatego oferuje niskie i transparentne ceny usług pogrzebowych oraz akcesoriów. Firma jest przekonana, że piękna i godna ceremonia pogrzebowa może być dostosowana do możliwości finansowych każdej rodziny. W tym duchu, zakład wypłaca wszelkie zasiłki pogrzebowe ZUS, KRUS i MSWiA, oddając ewentualną różnicę bezpośrednio do rąk klienta.

Pracownicy Domu Pogrzebowego z Białegostoku aktywnie angażują się w dbanie o wszelkie detale ceremonii pogrzebowej, włącznie z oprawą kwiatową. Nie tylko oferują własne wieńce i wiązanki, ale również z szacunkiem podchodzą do tych przynoszonych przez rodziny w dniu pogrzebu.

Z myślą o pełnym wsparciu klientów, zakład jest dostępny 24 godziny na dobę pod numerem telefonu 85 653 12 00. Świadczy również usługi całodobowych eksportacji zmarłych przez siedem dni w tygodniu, włączając w to niedziele i święta. To oznacza, że Dom Pogrzebowy Raszczuk jest gotów sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów w każdym momencie, zapewniając profesjonalną obsługę w najbardziej trudnych chwilach.

Dom pogrzebowy Raszczuk Białystok realizują godne i niedrogie pogrzeby każdego rodzaju na wszystkich cmentarzach w Białymstoku i okolicach:

Cmentarz Ewangelicki

Ulica: 27 Lipca

15-168 Białystok

Cmentarz Miejski w Białymstoku

ulica: Wysockiego 63

15-168 Białystok

Telefon: 085 653 94 08Cmentarz w Karakulach gm. Supraśl,

ulica Kościelna 5

16-030 Karakule

Cmentarz Parafialny Rzymskokatolicki

ulica: Raginisa 8

15-168 Białystok

Telefon: 085 675 39 42

Cmentarz Prawosławny

ulica: Wysockiego 1

15-168 Białystok

Telefon: 085 675 18 98

Cmentarz Prawosławny

ulica: Suchowolca

15-168 Białystok


Cmentarz Wojskowy

ulica: 11 Listopada

15-168 Białystok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *