Profesjonalne Usługi Pogrzebowe w Lublinie

Zakład Usług Pogrzebowych EDEN z Lublina to renomowana firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Lublina, całego województwa lubelskiego oraz w Polsce – jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako rodzinni właściciele, Pani Magdalena i Pan Dariusz Dębal, kierują się najwyższymi standardami, świadcząc usługi pogrzebowe w Lublinie z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem wobec klientów.

Firma zapewnia całodobowe pogotowie pogrzebowe, również w niedziele i święta, gwarantując szybką reakcję na zgłoszenia oraz natychmiastowe przewozy zmarłych do własnych pomieszczeń chłodniczych. Dostępność pod numerami telefonów 501 765 844 oraz 81 747 11 21 umożliwia klientom skorzystanie z profesjonalnej pomocy w każdej sytuacji.

Biuro Zakładu Pogrzebowego EDEN znajduje się przy ulicy Biernackiego 10 w Lublinie, niedaleko cmentarzy Kalinowszczyzna, Lipowa i Unicka. Zakład świadczy usługi organizacji uroczystości pogrzebowych zarówno w formie tradycyjnej, jak i kremacji, dostosowując się do potrzeb klientów o różnych wyznaniach oraz preferencjach.

W ofercie firmy EDEN znajduje się pojazd Melex, który docelowo towarzyszy żałobnikom podczas konduktu. Na Melexie znajdują się wieńce oraz kwiaty, stanowiące wyraz szacunku podczas ostatniej drogi na miejsce wiecznego spoczynku.

Zakład pogrzebowy Lublin Eden

Tani Zakład pogrzebowy w Lublinie

Zakład Pogrzebowy EDEN z Lublina posiada ogromne doświadczenie, gdyż zorganizował ogromną ilość ceremonii pogrzebowych zarówno w formie tradycyjnej, jak i kremacji. Zakład pogrzebowy  Lublin ma doświadczenie w organizacji ceremonii każdej religii oraz pogrzebów świeckich z udziałem Mistrza Ceremonii.

Firma kredytuje usługi pogrzebowe do wysokości kwoty zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS oraz zasiłków resortowych, umożliwiając klientom skorzystanie z profesjonalnej pomocy oraz dopasowaniu się do ich możliwości finansowych i przedstawieniu przejrzystej oraz transparentnej oferty. Personel firmy dopełnia wszelkie formalności urzędowe i cmentarne, zapewniając wsparcie na każdym etapie organizacji pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy EDEN posiada rozwiniętą infrastrukturę  funeralną oraz dysponuje szerokim wyborem akcesoriów funeralnych, takich jak urny, trumny, krzyże, tabliczki. W skład ich bogatego zaplecza wchodzi również elegancka kaplica i pomieszczenie chłodnicze, w którym przechowywani są zmarli do dnia pogrzebu.

W ramach kompleksowych usług firma pogrzebowa z ul. Biernackiego oferuje także szeroką rozwiniętą oprawę florystyczną ceremonii, a w tym wykonanie wiązanek, wieńców pogrzebowych i stroików na trumnę lub urnę z świeżych kwiatów. Firma pogrzebowa z Lublina zobowiązuje się do przewożenia kwiatów do kaplicy, kościoła lub na cmentarz, stanowiąc piękny i godny element ceremonii pożegnalnej.

Misją firmy EDEN jest świadczenie usług pogrzebowych na najwyższym poziomie, z poszanowaniem dla tradycji oraz indywidualnych potrzeb i wyborów klientów. Firma pogrzebowa stawia sobie za cel zapewnienie spokoju i godności w trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby. Wszyscy pracownicy firmy angażują się w pełni, aby wspierać rodziny i umożliwiać im przemyślane i spokojne pożegnanie z ukochanym członkiem rodziny.

Organizacja pogrzebów w Lublinie: Całodobowy dyżur i indywidualne podejście

EDEN Magdalena i Dariusz Dębal

ul. Biernackiego 10

20-089 Lublin

Strona internetowa: www.edenpogrzeby.pl

Całodobowe Eksportacje

24h – 81 747 11 21

24h – 501 765 844

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *