Zakład pogrzebowy Grudziądz zadba o wszelkie detale

Odejście bliskiej osoby potrafi odmienić życie człowieka o 180 stopni. Codzienność nie jest już taka sama, a świadomość braku członka rodziny lub przyjaciela nie chce być przez nas zaakceptowana. Jedynie pozostaje dobrze go wspominać i przygotować dla niego godne pożegnanie. O najwyższą jakość ceremonii zadba dom pogrzebowy Animus. To miejsce, które pozwala bliskim zmarłego poczuć, że nie są sami w żałobie i że uroczystość zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie, uwzględniając przy tym ich wszelkie prośby i preferencje. Indywidualne podejście do każdej z rodzin umożliwia dopasowanie przygotowywanego pogrzebu do ich budżetu. Kwestie formalne są przejmowane przez empatyczny personel, który w ich imieniu załatwi sprawy urzędowe oraz cmentarne. 

Bogate zaplecze Domu Pogrzebowego Animus z Grudziądza

Zespół doświadczonych pracowników firmy pogrzebowej Animus, staje na wysokości zadania, aby zapewnić spokój i wsparcie w czasie żałoby. Rozumieją, że każda rodzina ma swoje unikalne potrzeby, dlatego starają się zaspokoić je w najwyższym stopniu. Szeroki wachlarz oferty składa się m.in z pięknych karawanów marki mercedes, oprawy florystycznej, dużego wyboru trumien i urn wykonywanych z różnego tworzywa i w różnych kolorach. Zaplecze sprzętowe wyposażone w namioty pogrzebowe, katafalki, windy czy sztuczną trawę, usprawnia realizację ceremonii pożegnalnej, która w każdym calu jest bardzo dopracowana. 

Kremacje i pogrzeby urnowe w Grudziądzu

Pracownicy zakładu pogrzebowego z Grudziądza dostępni są dla każdego całodobowo pod numerem telefonu 56 46 841 53, robią co w ich mocy, aby zapewnić rodzinom spokojną i godną ceremonię pożegnalną. Są gotowi, aby dokładnie omówić kwestie związane z kremacją i pogrzebem z urną. Eksperci firmy pogrzebowej z Grudziądza odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Służą doradztwem w temacie doboru urn, których dom pogrzebowy Animus ma w swojej ofercie około sto wzorów. Posiadają także pięknie prezentujące się trumny kremacyjne.

Mieszkańcy Grudziądza maja pewność, że w Domu Pogrzebowym Animus zadbają o prawidłowy i godny przebieg uroczystości z urną, która poprzedzona jest kremacją zwłok.

Dom Pogrzebowy Animus – Dane kontaktowe

Adres: Józefa Wybickiego 44, 

86‑302 Grudziądz

Numer tel.: 48 56 46 841 53

Adres e-mail: biuro@animus-grudziadz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *