Profesjonalizm Zakładu Pogrzebowego w Katowicach

Zakład pogrzebowy Walczak to renomowana firma z długoletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjątkowych uroczystości pogrzebowych w Katowicach i okolicach. Pracownicy zakładu usług pogrzebowych dbają o każdy szczegół i zapewniają godną i pełną szacunku ceremonię pożegnalną. Biuro pogrzebowe działa przede wszystkim w oparciu o etykę zawodową i szacunek dla rodzin zmarłych. W tych najtrudniejszych dla nich chwilach pomaga przejść przez wszystkie etapy w przygotowaniu ostatniej drogi. Działają w imieniu rodziny zmarłego w załatwieniu najważniejszych spraw urzędowych, uzyskania aktu zgonu czy zasiłku pogrzebowego z takich instytucji jak ZUS, KRUS czy MSWiA.

Szeroki wybór usług pogrzebowych w Katowicach

Każdy człowiek jest inny i pragnie czegoś indywidualnie dobranego do jego potrzeb. Biuro domu pogrzebowego Walczak ulokowane przy ulicy Dębowej 24a,  wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom klientów z Katowic i okolic, i prezentuje szeroki wachlarz możliwości w swojej ofercie.  Niezależnie od wyznania, zmarli zostaną pożegnani w godny, pełen szacunku sposób.  Niektórzy decydują się również na kremację, która jest coraz częściej wybieraną formą pochówku. Wykwalifikowani pracownicy zakładu pogrzebowego pomogą w kwestii organizacji ceremonii pogrzebowej z kremacją, wyjaśniając wszelkie wątpliwości, jakie spotkają rodziny zmarłego.

Dbałość o szczegóły przez zakład usług pogrzebowych w Katowicach

Życzenie zmarłego oraz jego rodziny jest kluczowym celem do spełnienia przez biuro funeralne Walczak. W sposób indywidualny podchodzą do każdego swojego klienta. Doświadczeni pracownicy z życzliwością omówią i przygotują każdy najmniejszy detal składający się na uroczystość pogrzebową. Pod dwoma całodobowymi dostępnymi numerami telefonów 504 087 200 oraz 032 254 46 45 uzyskamy pomoc oraz wsparcie w nagłych i niespodziewanych sytuacjach. Zakład pogrzebowy w Katowicach zapewnia transport zmarłego specjalistycznymi karawanami z domów, szpitali oraz prosektoriów do odpowiednich pomieszczeń chłodniczych o każdej porze dnia i nocy. 

Zakład pogrzebowy w Katowicach

Telefon całodobowy

tel. 504 087 200
tel. 032 254 46 45

Adres

ul. Dębowa 24a
40-100 Katowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *